Макіївка. Макіївська школа № 59

БУККА ТЕТЯНА ІВАНІВНА

Керівник високого професійного рівня, досконало володіє теоретичними та практичнимизасадами управління школою. Очолює роботу педагогічного колективу над проблемою «Культурологічний підхід у навчально-виховному процесі». Бере активну участь у суспільно-політичному житті району, міста, активно співпрацює з навчальними закладами області з питань профорієнтації, підтримує тісний звязок з методичним центром управління освіти Макіївської міської ради.

Відзначена подяками:
  • Кіровської районної адміністрації.
  • Київського Міжнародного Соломонового інституту.
  • Управління освіти Макіївської міської ради.
  • Донецького національного університету.

Заступники директора

Новикова Олена Валентинівна
       Викладач математики,спеціаліст вищої категорії, член творчої групи кафедри математики Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, брала активну участь у підготовці збірника екзаменаційних матеріалів з математики при обласному управлінні освіти,ряд робіт увійшли до «Збірника різнорівневих завдань для 10-11класів», переможець міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2010”

Аверкієва Олена Олександрівна
Заступник директора з навчально - виховної роботи.
       Філолог, викладач української мови та літератури, учитель високої кваліфікації, досконало володіє методикою викладання предмета, нагороджена Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України.

Фролова Вікторія Борисівна

Заступник директора з виховної роботи.
       Учитель російської мови та літератури, учасник міської творчої групи з апробації підручниківросійської мови, лауреат конкурсу проектів "Крокуємо за здоров'ям".